drmana - آموزش کار با مسنجر SIGNAL-PRIVATE

استفاده از Signal بمنظور استفاده از Signal، لازم است شخصی که با او تماس می گیرید نیز از Signal، TextSecure یا  Redphone( روی سیستمهای Android) استفاده کند. اگر بخواهید با استفاده از Signal با کسی تماس بگیرید که هیچ یک از اپلیکیشنهای فوق را نصب نکرده است، Signal از شما خواهد پرسید که آیا می خواهید با استفاده از پیامک، مخاطبان را به استفاده از Signal دعوت کنید یا خیر، اما به شما اجازه نمی دهد که از طریق این اپلیکیشن تماس بگیرید.

آموزش کار با مسنجر SIGNAL-PRIVATE

 

 

آموزش کار با مسنجر SIGNAL-PRIVATE

Signal-Private Messenger اپلیکیشنی رایگان و  با متن باز برای iPhone است که با استفاده از سیستم کدگذاری پیوسته، به کاربران اجازه می دهد پیامهای گروهی، عکس و پیام ویدیویی را که بصورت پیوسته کدگذاری شده است ارسال کرده و با کاربران Signal در iPhone یا TextSecure و RedPhone در اندروید، تماسهای تلفنی کدگذاری شده بگیرند.

 

از آنجا که Signal از شماره تلفنها بعنوان لیست مخاطبین استفاده می کند، تماسها و پیامها از شبکه Data شما استفاده می کند؛ بنابراین طرفین تماس باید روی موبایل خود به اینترنت دسترسی داشته باشند. به همین سبب، کاربران Signal نباید هزینه ای برای پیامک (SMS) یا پیام چندرسانه ای(MMS) پرداخت کنند.

 

محل دانلود: اپلیکیشن را می توانید از Apple App Store دانلود کنید.
سیستم مورد نیاز: iOS7.0  و پس از آن، هماهنگ با iPhone، iPad و iPod touch

 

گام اول: دانلود و نصب Signal-Private Messenger
روی دستگاه iOS خود وارد App Store شده و Signal را جستجو کنید. اپلیکیشن Signal-Private Messenger را که توسط Open Whisper Systems ایجاد شده است، انتخاب کنید.

 

اپلیکیشن را دانلود کرده و iTunes Store Terms

تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394 | 08:39 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 36 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات